907

Copa del Rey

Sport.ba
0
90. KRAJ UTAKMICE! Real je osvojiio Kup kralja! 89. Kakva sreća za Real. Barcelona pogodila stativu! Goal Gareth Bale - Barcelona 1-2 Real Madrid - 16-04-2014 by Rag 85. GOOOOOOOOOOOOOOOOL Kakav prodor Garetha Balea!! Sjajni Velšanin pogađa za 2:1! 68. GOOOOOOOOOOOOOOOL Bartra izjednačio na 1:1!! Bartra Amazing Goal -- Real Madrid Vs FC Barcelona 1 - 1 by UEFA 67. Gareth Bale postigao pogodak, ali sudija je predhodno svirao faul nad Pintom. 46. Počelo je drugo poluvrijeme u Valenciji. 45. Kraj prvog poluvremena. Real vodi golom Angela Di Marije. 42. Prvi pokušaj Lionela Messija tek u 42. minuti. 28. Barcelona jako loša, bez ozbiljne akcije do sada 16. Pepe i Neymar doslovno u klinču. Sudija smiruje situaciju. Funny Moment Pepe and Neymar Feat Fabio Coentrao by www.ComputerStarMedien.eu 10. GOOOOOOOOOOOOOOOOL Di Maria dovodi Real u prednost, nakon katastrofalne reakcije odbrane Barcelone! Di Maria Goal ~ FC Barcelona vs Real Madrid 0-1 ~ Copa del Rey Final 16.04.2014 by Gadinceanu01 7. Dvije sjajne prilike za Garetha Balea, ali ostaje 0:0. FC Barcelona vs Real Madrid Copa del Rey FINAL 16/04/2014 by Gadinceanu01 3. Već varnice. Isco požutio.

BlXe3F-CcAMvpg9

1. Počela je utakmica, Real krenuo sa centra

BlXd_pmCEAEQNE8

Real je večeras bez svoje prve zvijezde Cristiana Ronalda, dok u timu Barcelone nema Gerarda Piquea, a priliku je od prve minute dobio Bartra. U najvećem svjetskom fudbalskom derbiju večeras se u Valenciji sastaju Barcelona i Real Madrid u okviru finala Copa del Reya. BARCELONA: Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Neymar, Messi, Iniesta. REAL MADRID:  Casillas - Carvajal, Ramos, Pepe, Coentrao, - Alonso, DiMaria, Modrić - Isco, Benzema, Bale