04. 05. 2024 - 20:40
PARTIJA SEZONE: Milan Đurić s dva gola u finišu meča šokirao...
907
PARTIJA SEZONE: Milan Đurić s dva gola u finišu meča šokirao italijanskog velikana i ostavio ga bez pobjede

0

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Milan Đurić (33) odigrao je utakmicu sezone u Seriji A, pošto je postigao dva gola za svoju Monzu.
Bio je Đurić dvostruki strijelac u remiju Monze (2:2) na domaćem terenu sa italijanskim velikanom Laziom, kojeg je tako spriječio da slavi u ovom meču.

Lazio je dugo vodio golom Cire Immobilea iz 11. minute, a petnaest minuta prije kraja Đurić poravnava na 1:1.Potom je Lazio uspio da uzvrati i ponovo povede preko Mathiasa Vecina u 83. minuti, ali nevjerovatni Đurić u sudijskoj nadoknadi ponovo poništava vodstvo Nebeskoplavih i postavlja konačnih 2:2.
Đurić ove sezone ima šest golova i tri asistencije na 33 utakmice u Seriji A, a odavno se oprostio od reprezentacije BiH.

Lazio je ostao sedmoplasiran na tabeli sa 56 bodova, a Monza jedanaesta sa 45.