Ahmedhodžić i društvo uspjeli su što niko nije u historiji...
907
Ahmedhodžić i društvo uspjeli su što niko nije u historiji Premiershipa, bh. fudbaler zaradio i isključenje

0

Sheffield United je na današnjoj utakmici protiv Nottingham Foresta oborio neslavan rekord.Utakmica je završena pobjedom Nottinghama 3:1, a Sheffield je postao prvi klub u historiji Premiershipa koji je u jednoj sezoni primio 100 golova.

Sheffield zauzima posljednju poziciju na tabeli sa samo 16 osvojenih bodova i gol razlikom 35:100, a s obzirom da prvenstvo još nije gotovo ta razlika bi mogla postati i lošija.Inače, Sheffield je današnji meč otvorio bolje i poveo u 17. minuti golom Breretona Diaza iz penala, ali je Nottinham u nastavku golovima Odoija-Hudsona iz 27. i 65., te Ryana Yatesa iz 51. minute došao do pobjede.Bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić u posljednjim trenucima utakmice dobio je drugi žuti, odnosno crveni karton zbog oštrog prekršaja nad fudbalerom Nottinghama.