Debakl mlade reprezentacije na Koševu: Mađari ponizili Zmajiće
907

KVALIFIKACIJE ZA EP

E. S.
0
Mlada fudbalska reprezentacija BiH ubjedljivim porazom se oprostila od kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo u Češkoj Republici 2015. godine. Zmajići su danas sa rutinskih 4:1 poraženi od Mađarske na Koševu. Gosti su poveli u 1. minuti preko Vecseija, a u 17. minuti je već bilo 2:0, kada je strijelac bio Kleinheisler. Šest minuta po početku drugog poluvremena Bese postiže treći, a dvije minute kasnije i četvrti pogodak za Mađarsku. Do kraja je Poor zaradio crveni karton, a naše mlade nade su uspjele doći do utješnog gola u 87. minuti, kada je pogodio Nermin Zolotić. U-21 reprezentacija naše zemlje tako je u osam odigranih utakmica upisala dvije pobjede i čak šest poraza i kvalifikacije je završila na posljednjem mjestu u grupi. Selektoru Vladi Jagodiću ovo će najvjerovatnije biti i posljednja utakmica na klupi mlade selekcije, s obzirom da nije ispunio cilj.