Debakl Leverkusena na gostovanju u Wolfsburgu
907

BUNDESLIGA

E. S.
0
U prvoj utakmici nedjeljnog programa 4. kola njemačkog prvenstva Wolfsburg je kao domaćin s 4:1 pobijedio Bayer. Stvari su za Apotekare loše krenule već u 7. minuti kada je Donati skrivio jedanaesterac i dobio izravni crveni karton. Siguran realizator udarca s bijele točke bio je Rodriguez. Iako s igračem manje, Bayer je u 29. minuti uspio izjednačili preko Drmića. Ipak, u samo završnici prvog poluvremena Vukovi su stigli do novog vodstva. Nakon asistencije Rodrigueza zabio je Vieirinha. U 63. minuti Wolfsburg je zabio i treći gol. A strijelac je bio Rodriguez. Konačnih 4:1 zabio je Hunt u 81. minuti. Emir Spahić odigrao je svih 90 minuta za Bayer. Bayer je 5., sa sedam bodova, dok se Wolfsburg popeo na 10. mjesto sa pet bodova.