907

Serie A

M. G.
0
Veoma uzbudljiv meč viđen je na rimskom 'Olimpicu', gdje su se sastali Lazio i Sampdorija, a utakmica je završena trijumfom domaće ekipe rezultatom 2:0. Sampdorija nije uspjela da izbori povoljan rezultat na rimskom 'Olimpicu' bez Siniše Mihajlovića, koji je meč zbog suspenzije posmatrao sa tribina stadiona na kome je nekad kao igrač doživeo neke od najljepših momenata u karijeri. Njegovi izabranici poraženi su od strane Lazija, iako su više od pola sata igre imali igrača više, pošto je Biglia isključen u 57. minutu igre. Strijelci za Lazio bili su Antonio Candreva u 42. minutu na asistenciju Keite, i naš reprezentativac Senad Lulić poslije kombinacije Candreve i Maurija. Gosti su imali veći posjed lopte, ali je Lazio svoje šanse uspio da iskoristi i sasvim zasluženo slavio, uprkos činjenici da je imao svega tri šuta u okvir gola Da Coste. Priliku da debituje dobio je i najstariji 17-godišnjak na svijetu Jospeh Minala, koji je ušao umjesto Senada Lulića u 77. minutu, na oduševljenje domaćih navijača.