907

SERIA A

K. P.
0
Utakmice koje se igraju u popodnevnom terminu Serie A za 21. kolo su završene. Nakon što je Inter danas od Sassuoloa izgubio sa 3:1, od favorita su kiksali Lazio i Juventus. Lazio nakon povrede našeg Senada Lulića nikako da nađe pravu formu, a jedan u nizu kikseva "nebesko plavih" iz Rima bio je na gostovanju kod Cesene. Lazio je izgubio sa 2:1, a u domaćoj ekipi do 70. minute na terenu je bio i naš Djurić. Cesena je u razdoblju od 60 do 77 minute postigla dva gola, da bi za Lazio Klose samo ublažio poraz. http://www.dailymotion.com/video/x2g5i75_danilo-cataldi-own-goal-cesena-2-0-lazio-seria-a-1-2-2015_sport http://www.dailymotion.com/video/x2g5ipa_miroslav-klose-goal-cesena-2-1-lazio-seria-a-1-2-2015_sport Palermo je na Siciliji savladao Veronu sa 2:1 ,a nakon što je bivši igrač Sarajeva, Mate Jajalo ove sedmice potpisao za Palermo, već danas se našao u startnih 11 i na terenu bio sve do 70. minute. Gosti iz Verone su poveli u 8. minuti preko Tachtsidisa, a sjajni Dyabala nakon 10. minuta vraća stvari na početak. Pobjedu Palermu donio je Belotti u 79. minuti. http://www.dailymotion.com/video/x2g5a4i_goal-dybala-palermo-vs-verona-1-1-serie-a-2014-2015_sport Treći naš igrač koji je danas natupio u Seria A je lijevi bek Chieva, Zukanović, a on je protiv Napolija odigrao svih 90. minuta, a njegova ekipa je na svom terenu izgubila od favoriziranih gostiju i tako produžili agoniju loših rezultata. http://www.dailymotion.com/video/x2g5h2k_goal-gabbiadini-chievo-vs-napoli-1-2_sport U dnu Alpa, Juventus nije uspio da savlada Udinese i tako možda već u 21. kolu riješi pitanje prvaka nakon što je Roma i sinoć kiksala. Juventus je odigrao mršavih 0:0, ali i dalje će zadržati vodeću poziciju 7 bodova ispred drugoplasirane Rome.