LeBron spasio Cavse, Griffin

NBA

S. T.
0
Najuzbudljivija utakmica odigrana je u Chicagu, gdje su Bullsi propustili nanijeti drugi ovosezonski poraz Clevelandu koji je nadoknadio pet poena zaostatka u posljednjoj minuti četvrte četvrtine te u produžetku izborio pobjedu 108:114. Cavse je predvodio LeBron James sa 36 poena i osam skokova, dok je Kyre Irving postigao 23 koša. Bullse su sa 20 poena predvodili Kirk Hinrich i Derrick Rose, koji je zbog lakše ozljede skočnog zgloba u igri proveo samo 25 minuta. Phoenix Suns su na svom parketu izborili pobjedu (94:89) nad aktualnim prvacima San Antonio Spursima. Čak šestorica košarkaša domaće momčadi imala su dvoznamenkasti učinak, a sa 23 poena ih je predvodio Isaiah Thomas Markieff Morris je ubacio 20 uz 11 skokova. Najbolji igrač Spursa je sa 19 poena i 6 asistencija bio Tony Parker, dok je Tim Duncan ubacio 16 koševa uz 9 skokova. U Staples Centeru je odigran gradski derbi, u kojem su LA Clippersi nadigrali LA Lakerse (111:118), formalno domaćine u ovom dvoboju. Blake Griffin je Lakersima utrpao 39 poena uz 7 skokova, a Jamal Crawford je dodao 22 koša za pobjednike koji su imali još trojicu igrača s dvoznamenkastim učinkom.   Jordan Hill sa 23 i Kobe Bryant sa 21 poenom predvodili su strijelce Lakersa kojima je ovo treći uzastopni poraz na startu sezone. NBA rezultati, petak 31.10.: Indiana - Memphis 89:97 Chicago - Cleveland 108:114(prod.) Milwaukee - Philadelphia 93:81 Phoenix - San Antonio 94:89 Sacramento - Portland 103:94 LA Lakers - LA Clippers 111:118