907

Gradski derbi bez golova

T. H.
0
U derbi susretu 14. kola Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine, Sarajevo i Željezničar odigrali su bez golova, 0:0. Na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" gledaoci ponovo nisu imali mnogo toga za vidjeti na terenu. Željezničar je bio dosta bolji protivnik tokom prvih 45 minuta igre, te je stvorio nekoliko dobrih prilika, ali golova nije bilo, ponajviše zahvaljujući golmanu bordo tima Dejanu Bandoviću. Domaći su uzvratili u nastavku, ali realizacije na obje strane nije bilo. Gradski derbi već odavno ne pamtimo po dobroj igri, već bakljadama navijača na tribinama, pa je tako bilo i večeras, te je susret bio prekinut na nekoliko minuta. Sve u svemu, na Koševu vrlo loš nogomet, bez lijepih akcija i ideja, jednom riječju- ništa.