907

Europa League:

K. D.
0
Partizan je izgubio na domaćem terenu, na stadionu JNA rezultatom 0-4 od turskog predstavnika Europske Lige. Strijeci za goste su bili Kavlak i Ba u prvom te Ozyakup i Tore u drugom poluvremenu. Partizan se nalazi na začelju grupe za osvojenim bodom dok je ekipa Bešiktaša pobjedom u Beogradu popela na drugo mjesto grupe. Na Giuseppe Meazi odigrana je utakmica u okviru Europa Lige između milanskog Intera i ekipe St. Etiennea. Utakmica je bila neatraktivna sa vrlo malo zanimljivih situacija. Nijedna strana nije preuzela inicijativu i dominirala utakmicom. Inter je tako zadržao prvo mjesto u grupi sa osvojenih 7 bodova, dok se francuska ekipa nalazi na trećem mjestu sa skupljenih 3 bodova sa isto toliko remija. Ekipa Dinama iz Zagreba neslavno se provela u Salzburgu izgubivši 4-2 od istoimene ekipe. Salzburg - Dinamo Het-trik za domaće postigao je sjajni Alan koji je pogodio u 14., 45. i 52. minuti. Ramalho je postigao treći pogodak za Salzburg. Golove "utjehe" za zagrebački Dinamo su postigli Ademi i Henriquez u zadnjih 10 minuta utakmice.