907

Milanezi u odličnoj formi

M.H.
0
Fudbaleri Intera u okviru 12. kola Serije A savladali su na svom stadionu Livorno s 2:0, a meč je obilježio povratak 40-godišnjeg Javiera Zanettija u sastav Nerazzurra. Milanezima je ovo sedma pobjeda u prvenstvu i sigurno će ostati na četvrtom mjestu. Prednost sastavu Waltera Mazzarrija donio je golman gostiju Bardi nevjerovatnim autogolom. Inter je u nastavku mudro čuvao prednost, a u 82. minuti proklučao je stadion Giuseppe Meazza, jer se na teren nakon teške povrede vratio legendarni kapiten plavo-crnih Javier Zanetti. Pogleadjte reakciju navijača prilikom njegovog ulaska u igru. Upravo je on i učestvovao u završnici akcije za drugi pogodak, tačnije dodao je loptu do još jednog rezerviste, Hrvata Kovačića, koji se poigrao s odbranom gostiju, a Nagatomu je ostao lakši zadatak - da pospremi loptu u mrežu.