907

Liga prvaka

Sport.ba
0
90. Još dvije minute 85. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Sead Bučan!!! 82. - Ponovo gol za Viktoriju nakon katastrofalne greške odbrane 80. Vernes Selimović strijelac za plave 77. GOOOOOOOOOOL Željo smanjio!! 75. Kolar postiže i treći gol za Viktoriju 67. - Adilović pogađa prečku, kakva šteta. 66. Nevjerovatno. Viktorija preokrenula i sada vodi sa 2:1. 63. Gol za Viktoriju 60. Hadžić ponovo na visini zadatka, brani slobodni udarac češke ekipe. 55. - Tomislav Tomović pogodio za vodstvo Željezničara na asistenciju Jamaka 52. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 48. Prvi korner za Željezničar na susretu. 46. Počelo je drugo poluvrijeme 45. KRAJ PRVOG POLUVREMENA 41. KAKVA ODBRANA HADŽIĆA!! Golman Želje drži prvaka BiH u životu! 38. Škaljić izbacuje loptu iz svog kaznenog prostora, i dalje veliki pritisak domaće ekipe. 33. Prilika za Viktoriju, Kerla u zadnji čas izbacuje loptu u korner. 26. KAKAV PEH! Eldar Hasanović povrijeđen i ne može nastaviti susret, umjesto njega Sadiković. 25.  Nermin Jamak dobio prvi žuti karton. Viktorija dominira za sada. 21. Nevjerovatna odbrana Hadžića!! Šutirao Tekl, ali golman Želje čudesnom paradom izbacuje loptu u korner. 19. SJAJNA PRILIKA ZA ŽELJU, ali Adilović je malo nedostajalo da dođe do lopte. 17. Greška Selimovića, šutira Petrchella, ali Hadžić sjajno brani. 15. - Za sada se utakmica odvija onako kako želi Amar Osim. Bez mnogo prilika i sa loptom uglavnom na sredini terena. 10. - Hasanović se našao u izglednoj poziciji, ali njegov šut izblokiran. Prva opasnost pred golom Viktorije. 4. - Kako se i očekivalo, domaći sastav ima terensku inicijativu na početku susreta. 1. - Počela je utakmica u Plzenu. Amar Osim izveo je prilično defanzivnu formaciju, i čini se kako će Željo danas svoju priliku tražiti iz kontranapada. Na stadionu u Plzenu nalazi se i oko 800 navijača sarajevskog Željezničara. Za nešto manje od pola sata u Plzenu počinje prva utakmica 2. pretkola Lige prvaka između Viktorije i Željezničara. ŽELJEZNIČAR: Hadžić, Kerla, Škaljić, Zeljković, Urdinov, Bučan, Jamak, Tomić, Adilović, Selimović.