09. 05. 2024 - 09:33
Igrač Bajerna otkrio šta mu je sudija rekao poslije poništenog...
907
Igrač Bajerna otkrio šta mu je sudija rekao poslije poništenog gola i jednog od najvećih skandala u LŠ

0

Prošao je Real u finale Lige šampiona poslije nevjerovatnog preokreta protiv Bajerna i golova u 88. i 92. minutu, ali je tu utakmicu bačena velika mrlja poslije greške pomoćnog sudije u 14. minutu nadoknade!

Podigao je zastavicu i signalizirao ofsajd, nekoliko sekundi kasnije Matijs De Liht je pogodio za 2:2, da bi glavni sudija Šimon Marčinjak poništio pogodak jer je ranije svirao.

VAR ovdje nije bio od pomoći Bavarcima s obzirom na to da se pištaljka ranije čula, o čemu je govorio i Dejan Nedić, dok su igrači Bajerna besno skakali oko njega tražeći odgovore.

A jedan je dao upravo De Liht, koji je poslije meča otkrio šta mu je pomoćni sudija rekao:

- Ovo je sramota. Linijski sudija mi je rekao: "Žao mi je što sam pogrešio." Na kraju, ja nisam tip koji želi da krivi sudiju za poraz ili pobjedu, tako da Madriđani zaslužuju trijumf jer su slavili sa 2:1. Ali, mislim, ako je to pravilo to je pravilo i to je jedino što mogu da kažem.