02. 05. 2024 - 21:07
Zvezda potvrdila dominaciju u Srbiji i osvojila novu titulu
907

0

Fudbaleri Crvene zvezde ovjerili su sedmu uzastopnu titulu prvaka Srbije četiri kola do kraja prvenstva.

"Crveno-bijeli" su danas na svom terenu pobijedili TSC Bačka Topola rezultatom 2:1 i tako matematički ovjerili 35 trofej osvajača Superlige.

Zvezda je na današnjem susretu povela u 55. minuti kada je pogodio Peter Olajinka (Olayinka). Radost domaćih je kratko trajala jer je pet minuta kasnije stvari na početak vratio Milosavljević.

Međutim, Šerif Endiaje (Cherif Ndiaye) je u 75. minuti donio pobjedu Zvezdi. Zvezda je pobjegla Partizanu, koji je danas izgubio od Vojvodine (2:3) na 14 bodova.

Inače, u porazu Partizana nakon dužeg vremena zaigrao je povremeni bh. reprezentativac Siniša Saničanin.