Fantastični Dost opet donio pobjedu Wolfsburgu
907

SJAJNI WOLFSBURG

K. P.
0
U posljednjoj utakmici 22. kola Bundeslige Wolfsburg je na svom stadionu dočekao Hertu iz Berlina te je i dalje jedini u trci sa Bayernom za titulu prvaka. Domaći ove sezone igraju sjajno, a ovo im je 11. susret bez poraza i treća pobjeda u svim takmičenjima. Prvi strijelac Wolfsburga opet je imao svoj dan, a danas je svoju ekipu Dost doveo u prednost u 10. minuti na asistenciju Schurrlea. Brzo su "Vukovi" izgbuili prednost jer je Schieber vratio stvari na početak. Bivši igrač Borussije je u 30. minuti pogodio za 1:1, a sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu samo jedna ekipa je imala želju za golom i to su bili domaćini. Napadati su se isplatili u 74. minuti kada nakon stative Gustava, Dost još jednom pogađa za 2:1 i osigurava nove bodove svojoj ekipi.   http://www.dailymotion.com/video/x2hu6ge_goal-dost-b-wolfsburg-1-0-hertha-berlin-bundesliga-22-02-2015_sport http://www.dailymotion.com/video/x2hudhl_bas-dost-2-nd-goal-wolfsburg-2-1-hertha-berlin-bundesliga-22-02-2015_sport