Prvi poraz Širokog na pripremama u Turskoj
907

Dunajska savladala Široki

K. D.
0
Nakon pobjeda nad Changchun Yataijem 1:0, Atyrauom 1:0 i Bytoviom 2:1 fudbaleri Širokog Brijega doživjeli su prvi poraz na pripremama u Turskoj. Dunajska Streda je slavila s 1:0, iako je moglo biti sve drukčije da je Zakarić u 13. minuti bio precizniji iz dobre pozicije na Ivankovićevu povratnu loptu. Slovački prvoligaš do vodstva je mogao u 34. minuti, no nije bilo preciznosti u samoj završnici. U 55. minuti nespretno je reagirao Damir Džidić i pogodio vlastitu mrežu, a dvadesetak minuta kasnije Dunajska Streda propustila je definitivno završiti utakmicu, pa je neizvjesnost trajala do samog kraja, ali se rezultat nije mijenjao. Pokušao je Musa s Pekom i Kresingerom u završnici doći do izjednačenja, no ostalo je 0:1. Wagner i Tai uopće nisu ulazili u igru, za očekivati ih je obojicu među prvih 11 na današnjem oproštaju od Antalyje u srazu s danskim prvoligašem Odenseom.