907

Prijateljski susret

K. D.
0
Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice remizirali sa tuzlanskom Slobodom. U konačnici rezultato je glasio 2:2. Željezničar dolazi do vodstva u 6. minuti. Damir Sadiković je odlično šutirao sa 25 metara i zatresao mrežu Fejzića. U 13. minuti Kvesić je u kaznenom prostoru srušio Sarića, a Zebin udarac sa 11 metara je odbranio Marijan Antolović. Tuzlaci su poravnali u 41. golom Sarića sa 11 metara nakon što je lopta Kosorića pogodila u ruku. U 58. minuti su Tuzlazi poveli sa 2:1 golom Mujića. U 80. minuti penal za Željezničar, ali priliku sa 11 metara nije iskoristio Bučan. Tri minute prije kraja Plavi poravnavaj urezultat. Nakon kornera, najbolje se snašao Zoran Kokot koji trese mrežu Tuzlaka. Željezničar - Sloboda 2-2. Sadiković 6' 1-0, Sarić 41' 1-1, Mujić 58' 1-2, Kokot 87' 2-2.