907

Primera

E. H.
0
Barcelona u 16. kolu La Lige na Nou Campu pobijedila pretposljednju Cordobu s visokih 5:0, a pogotke su zabili Pedro, Suarez, Pique i Messi. Luis Enrique se od prve minute odlučio za Ivana Rakitića, a to mu se itekako isplatilo jer je Raketa asistirao za rani pogodak Barce. Barcelona je već u drugoj minuti došla do vodstva. Ivan Rakitić je poslao preciznu loptu u šesnaesterac, Pedro je primio loptu i poslao je u desnu stranu gola. Luis Suarez je imao odličnu priliku udvostručiti vodstvo u 11. minuti. Pedro je na rubu šesnaesterca primio loptu, proslijedio ju je na lijevu stranu do Albe koji je lijepo u petercu pronašao Urugvajca. Međutim, Suarez je loše zahvatio loptu i ona je završila pored stative. Ipak, u nastavku je uslijedila golijada, a Suarez je postigao i svoj prvi gol u Premieri za ekipu Barcelone.