907

Serie A

K. D.
0
U preostaloj utakmici 4. kola Serie A snage su odmjerili Lazio i Udinese. Gosti su odnijeli sva tri boda iz Rima. Rezultat je bio 0-1. Lazio: Anderson F,, Braafheid E., Cana L., Candreva A., Klose M., Konko A., Ledesma C., Marchetti F., Novaretti D., Onazi O., Parolo M. Udinese: Agyemang-Badu E., Allan, Danilo, Guilherme, Heurtaux T., Karnezis O., Kone P., Muriel L., Piris I., Thereau C., Widmer S. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Thereau, koji je na asistenciju Widmera u 26. minuti pogodio mrežu Marchettija za pobjedu Udinesea. Bosansko-hercegovački reprezentativac Senad Lulić odigrao je nešto više od pola sata igre, ušavši u drugom poluvremenu u 59. minuti zamijenivši Ledesmu. Tako je Udinese ovom pobjedom stigao na 3. mjesto sa osvojenih 9 bodova. Lazio se nalazi tek na 15. mjestu sa ukupno osvojenih 3 boda. Udinese sljedeću utakmicu igra sa Parmom u Udinama dok Lazio očekuje susret sa Palermom na Siciliji.