U glavama još odzvanja Gladbach: Travnik uzeo bod Sarajevu
907

Premijer liga BiH

E. H.
0
U posljednjem susretu šestog kola BH Telecom Premijer fudbalske lige Bosne i Hercegovine, Sarajevo je remiziralo sa Travnikom na Koševu 2:2. Čini se kako je katastrofalan poraz od 0:7 od Borussije Gladbach u okviru playoffa Evropske lige ostavio velikog traga na fudbalerima Sarajeva. Gosti iz Travnika uspjeli su iskoristiti lošiju igru bordo tima, te na Koševu poveli sa 2:0 golovima Sabahudina Jusufbašića u 10. i 17. minuti. Međutim, izabranici trenera Dženana Uščuplića uspjeli su se vratiti u susret dpsta brzo. Bojan Puzigaća je smanjio na 1:2 u 23. minuti, a u 35. Sarajevo je izjednačilo na 2:2 golom Makedonca Krste Velkoskog. Međutim, iako su navijači tada očekivali potpuni preokret, do njega nije došlo, pa je susret završio podjelom bodova.