907

Europa League:

K. D.
0
Utakmica trećeg kola između Krasnodara i Wolfsburga završena je rezultatom 2-4. Gosti su stigli prvi u vodstvo nakon autogola Granqvista u 37. minuti. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0-1. Na samom početku drugog dijela, gosti povećavaju prednost na 0-2. Strijelac je bio de Bruyne u 46. minuti. Ekipa Krasnodara smanjuje razliku pogotkom iz penala na 1-2. Siguran je bio Granqvist, strijelac auto gola. Gustavo je u 64. minuti postigao treći pogodak za 1-3. Tačku na i stavio je strijelac drugog pogotka za Wolfsburg, de Bruyne u 80. minuti za 1-4. Krasnodar je na samom kraju meča, u 86. minuti postigao pogodak, te smanjio rezultat za konačnih 2-4. Wolfsburg je u Grupi H zauzeo 2. mjesto sa osvojenih 4 boda, dok se ekipa Krasnodara nalazi na posljednjem mejstu sa osvojena 2 boda. Utakmica Evertona i Lillea je u toku.