907

Liga prvaka, grupa A

M. H.
0
Derbi grupe A donio je trijumf Olympiacosa protiv prvaka Italije, Juventusa. Gosti su u prvom dijelu u nekoliko navrata priprijetili preko Carlosa Teveza, a zbog ofsajda mu je poništen i pogodak. Ipak, trenutak odluke dogodio se u 36. minuti. Bivši igrači Fulhama doveli su domaće do trijumfa. Mitroglu je asistirao, a mrežu Buffona načeo je Kasami. Torinezi su tako ostali na samo tri boda, te im predstoji velika borba za prolaz. U drugom susretu ove grupe Atletico je tek u drugom poluvremenu slomio otpor Malmea. Goste je načeo Koke u 48. minuti. Sve su riješili Mandžukić i Griezmann pogocima u razmaku od samo tri minute, a sjajni Koke je ubilježio dvije asistencije. Hrvatu je to bio 19. gol u 23. susretu u Ligi prvaka. Atletico je u finišu postigao i četvrti pogodak, preko stopera Godina, a asistent je pogađate bio fantastični Koke. Sjajno drugo poluvrijeme zaključio je rezervista Cerci za konačnih 5:0. Grupa A: Olympiacos - Juventus 1:0 i Atletico M. - Molme 5:0.