Roma preuzela vrh tabele, Lulić kapiten u porazu Lazija
907

SERIE A

E. S.
0
U nedjelju su dosad odigrane četiri utakmice 3. kola Serie A, a novom pobjedom je Roma preuzela vrh tabele. Ima devet bodova, kao i Juventus, ali bolju gol-razliku. U 270 minuta rimska momčad još uvijek nije primila gol, a danas je s 2:0 bila bolja od Cagliarija. Sve je bilo riješeno nakon samo 13 minuta. Tri ranije je za uvodno vodstvo zabio Mattia Destro, a potom i Alessandro Florenzi koji je bio asistent za prvi gol. Florenzi je gol proslavio odlaskom na tribinu kako bi zagrlio i poljubio baku. Nije to bila utakmica za pamćenje, Roma je imala samo tri udarca u okvir, ali tri boda su spremljena. Miralem Pjanić i Francesco Totti su bili na klupi, a reprezentativac BiH je dobio priliku u posljednje 22 minute. Genoa je golom Pinille u 87. minuti pobijedila Lazio 1:0, za koji je Senad Lulić odigrao cijeli susret. Nije bilo golova u dvoboju Sassuola i Sampdorije, dok je Parma u golijadi svladala Chievo 3:2. Dvostruki strijelac bio je Cassano. Od 18 sati igraju Atalanta-Fiorentina i Udinese-Napoli, a od 20.45 Palermo-Inter i Torino-Verona. Rezultati, 3.kolo, nedjelja: Chievo-Parma 2:3 Genoa-Lazio 1:0 Roma-Cagliari 2:0 Sassuolo-Sampdoria 0:0