Podjela bodova na Anfieldu
907

Kiks Redsa

0
U okviru 22. kola Premiershipa, na Anfieldu snage su odmjerili Liverpool i Aston Villa. Utakmica je završena rezultatom 2-2. U posljednjih pet utakmica, Redsi su ubilježili tri pobjede te dva poraza, dok su Cottagersi upisali tri poraza, jedan remi te jednu pobjedu. U posljednjih pet međusobnih mečeva, Liverpool je pobijedio tri puta, Aston Villa jednom, te je jedna utakmica završila bez pobjednika. U 25. minuti, Weimann je na asistenciju Agbonlahora iznenadio sve prisutne na Anfieldu te doveo goste u vodstvo. Samo 12 minuta kasnije, Benteke povećava vodstvo Cottagersa na 2-0. U drugoj minuti sudačke nadoknade prvoga dijela, Sturridge je ublažio rezultat za Redse, te se na odmor otišlo sa rezultatom 2-1 za goste. Sve na početak u 52. minuti vratio je Gerrard pogodivši iz penala. Liverpool je zadržao četvrto mjesto, dok je Aston Villa skočila na 10. http://www.dailymotion.com/video/x19wqfj_goal-weimann-liverpool-0-1-aston-villa-18-01-2014-highlights_sport?search_algo=2 http://www.dailymotion.com/video/x19wqwo_goal-benteke-liverpool-0-2-aston-villa-18-01-2014-highlights_sport?search_algo=2 http://www.dailymotion.com/video/x19wrgh_goal-sturridge-liverpool-1-2-aston-villa-18-01-2014-highlights_sport?search_algo=2