Partizanu minimalna pobjeda u revanšu donosi prolaz dalje
907

Liga prvaka

M. G.
0
Vicešampion Srbije zadovoljan se vraća iz Bugarske sa prvog meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka. Partizan je u prilično nekvalitetnom susretu izborio remi bez golova (0:0) pa će mu bilo kakva pobjeda u revanšu biti dovoljna za plasman u narednu fazu kvalifikacija. Izabranici Marka Nikolića odlično su otvorili večerašnji duel sa Ludogorecom, u prvih desetak minuta diktirali su tempo i držali loptu u posjedu a samo zahvaljujući smušenosti Darka Brašanca i sjajnoj intervenciji golmana Stojanova beograđani već poslije tri minute nisu imali prednost od 0:2. Opredjeljenje gostiju da brane rezultat pokazalo se kobnim jer je ekipa Marka Nikolića iz Razgrada ponijela 0:0 što joj garantuje prolaz u narednu fazu kvalifikacija usljed bilo kakve pobjede u revanšu koji je na programu za sedam dana u Beogradu.