907

APOTEKARI IZGUBILI

K. H.
0
Ekipa Monaca uspjela je pobjediti Bayer Leverkuzen u gostima rezultatom 1:0 i ostali su sa velikim šansama da takmičenje u Ligi prvaka nasteve i na proljeće. Svih 90 minuta za ekipu iz Njemačke odigrao je naš reprezentativac Emir Spahić koji je dobio i žuti karton. Do pobjede u jednoj ne toliko zanimljivoj utakmici Monaco je došao u 72. minuti, a strijelac za veliku pobjedu Monaca bio je Ocampos, samo dvije minute nakon što je ušao u igru. Bayer je u ovoj grupi ostao prvi na tabeli, ali je sebi dodatno zakomplikovao situaciju i trenutno ima 9 bodova, drugi je Monaco sa 8, dok je na trećem mjestu Zenit sa 7 osvojenih bodova. http://www.dailymotion.com/video/x2b57o6_goal-ocampos-bayer-leverkusen-0-1-monaco-26-11-2014-hd_sport