907

Pripremna utakmica

E. H.
0
Manchester City je do nogu potukao i ponizio Milan u prijateljskoj utakmici igranoj u SAD, slavivši sa 5:1. Menadžer Manchester Citya Manuel Pellegrini na teren je izveo doslovno rezervnu ekipu. Od standardnijih prvotimaca u dresu Građana su bili samo Jesus Navas i Stevan Jovetić, ali i to je bilo više nego dovoljno da se do nogu potuku Rosoneri. Igrač utakmice, Crnogorac Stevan Jovetić, doveo je City u prednost već nakon 12 minuta igre. Samo dvije minute kasnije na 2:0 povisio je Scott Sinclair. Strijelac trećeg gola za Građane u 23. minuti bio je Jesus Navas, a na 4:0 povisio je Iheanacho. Sulley Ali Muntari uspio je smanjiti na 1:4, ali je konačnih 5:1 postavio svojim drugim golom Jovetić. Reprezentativac BiH Edin Džeko nije bio u sastavu za ovu utakmicu. Stevan Jovetic GREAT Goal I A.C Milan vs Manchester City 0-1 International Champions Cup 2014 by powerarmynetwork AC Milan 0 - 2 Manchester City Sinclair by Yariga Net AC Milan 0 - 3 Manchester City Navas by Yariga Net Milan 0-4 Manchester City (Iheanacho Goal) ourmatch.net by ourmatch GOL de Sulley Muntari. Milan 1-4 Manchester City. by Las Mejores Ligas GOL de Stevan Jovetić. Milan 1-5 Manchester City. by Las Mejores Ligas