Malaga uvezala treću pobjedu, Andalužani sve bliži Ligi prvaka
907

PRIMERA

L. N.
0
Malaga je slavila s 2:1 protiv Elchea u 16. kolu španske lige. Do pogotka je prvi došao Elche, domaći su zabili u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena. Slobodni udarac je izveo Edu Albácar, a najviši je u skoku bio David Lomban koji je loptu poslao u donji lijevi kut. Malaga se vratila ubrzo nakon povratka s poluvremena. Castillejo je u 49. minuti ubacio loptu u šesnaesterac, a tamo ju je dočekao Ignacio Camacho koji je zabio za 1:1. Pobjedu je domaćoj momčadi osigurao Alberto koji je zabio u istoj minuti i kada je ušao u igru - u 77. Opucao je s ruba šesnaesterca, a lopta je završila pokraj lijeve vratnice. http://www.dailymotion.com/video/x2d2665_all-goals-elche-1-2-malaga-21-12-2014_sport Rezultatom 1:1 je završena ranije odigrana utakmica između Granade i Getafea. Povela je Granada u 40. minuti pogotkom Cordobe. On je zabio glavom nakon asistencije El Arabija. Bod gostima je u 78. minuti osigurao Emiliano Velazquez. On je za rubu šesnaesterca primio loptu koju je poslao Pedro Leon i poslao ju je u same rašlje Granadinog gola. http://www.dailymotion.com/video/x2d1yjy_all-goals-granada-1-1-getafe-21-12-2014_sport