Lulićev Lazio prokockao dva gola prednosti na Meazzi
907

SERIE A

L. N.
0
Rodrigo Palacio postigao je gol za Inter poslije više od sedam mjeseci u remiju svoje ekipe 2:2 protiv Lazija na Giuseppe Meazzi. Činilo se kako će rimski klub stići do devete ligaške pobjede nakon sjajnog prvog poluvremena, jer su Lazijali imali prednost od dva gola razlike zahvaljujući Brazilcu Felipeu Andersonu, dvostrukom strijelcu iz 2. i 37. minute. http://www.dailymotion.com/video/x2d273l_anderson-goal-inter-0-1-lazio-21-12-2014_sport http://www.dailymotion.com/video/x2d27z0_goal-felipe-anderson-0-2-inter-vs-lazio-seria-a-21-12-2014_sport Međutim, prvo je Mateo Kovačić uhvatio strašan volej i smanjio prednost gostujuće ekipe, da bi Rodrigo Palacio poravnao na asistenciju D'Ambrosija u 80. minuti. http://www.dailymotion.com/video/x2d2aii_mateo-kovacic-goal-1-2-inter-vs-lazio-seria-a-21-12-2014_sport http://www.dailymotion.com/video/x2d2biv_rodrigo-palacio-goal-2-2-inter-vs-lazio-seria-a-21-12-2014_sport Bez obzira na rezultat, Lazio se popeo na 3. poziciju na tabeli sa 27 bodova, koliko imaju Napoli i Sampdorija. Inter je tek 11. sa 21 sakupljenim bodom.