Husref Musemić upisao prvu pobjedu sa Slobodom
907

savladali igman iz konjica

K. D.
0
Tuzlanska Sloboda ostvarila je prvu pobjedu u pripremnom razdoblju. Na terenu kompleksa u Međugorju, gdje Tuzlaci obavljaju bazični dio zimskih priprema, puleni Husrefa Musemića savladali su federalnog ligaša Igman iz Konjica sa 4:1. Kapiten Damir Mehidić u dva navrata je bio strijelac, a po gol su dodali povratnik u redove crveno-crnih Sulejman Krpić i Mirza Musić. Husref Musemić je u ovom susretu testirao mogućnosti 24 fudbalera. U prvom poluvremenu igrali su: Fejzić, Efendić, Ivetić, Salihović, Mitrović, Kiso, Sarić, Bekić, Mehidić, Zeba, Krpić. Dok su u nastavku priliku za igru dobili: Pirić, Džafić, J. Mujkic, Halilović, A. Mujkić, Pršeš, Mirković, Musić, Hodžić, Selamović, Mujić. Tuzlaci imaju dogovorene utakmice sa GOŠK-om i Ljubuškim. Potom se vraćaju u Tuzlu, a poslije 10. februara odlaze opet u Međugorje gdje će igrati sa Željezničarom i Sarajevom, prenosi Klix.