Hernanes spasio Inter u sudijskoj nadoknadi
907

SERIE A

E. S.
0
Inter i Napoli remizirali su 2:2 (0:0) u dramatičnom derbiju sedmog kola Serije A. Sva četiri gola na Giuseppe Meazzi postignuta su u posljednjih 15 minuta meča, a rezultatom zadovoljniji može da bude domaćin. Napolitanci su dva puta vodili protiv "nerazzurra", oba puta preko Josea Callejona, ali su ostali bez pobjede u drugoj minuti sudijske nadoknade. Prvo je rezervista Freddy Guarin izjednačio na 1:1, dok je bod Interu donio Brazilac Hernanes. Inter je tek deveti poslije sedam mečeva, već tri kola ne zna za pobjedu pa je na devet bodova. Ništa bolje nije ni Napoliju, koji je stao poslije dve pobjede pa je na 11 bodova. http://www.dailymotion.com/video/x28950v_inter-2-2-napoli-highlights-hd-all-goals-serie-a_sport