907

Bundesliga

V. K.
0
Borussia je prva momčad s deset poraza u 17 kola Bundeslige. Borussia je u 17. kolu gostovala kod fenjaša Werdera, ujedno i najgore obrane lige, međutim ni u Bremenu nisu uspjeli osvojiti bod(ove). Domaćin je slavio 2:1. Poveli su domaćini nakon samo tri minute igre kada je Garcia pronašao Selkea, a on je pogodio u mrežu Langeraka. U 62. minuti zeleni su izveli brzu akciju, Selke je ovog puta bio asistent, a za 2:0 je zabio Bartels. Žuto-crni su se u igru vratili u 69. minuti kada je nakon udarca iz kuta sam ostao Hummels te je glavom s pet metara pogodio za 1:2. Ipak, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a treba istaknuti kako su bliže golu bili domaćini, koji su u 89. minuti preko Bartelsa pogodili vratnicu. Hajrović nije dobio priliku za igru kod Werdera. Augsburg je slavio protiv Borussije Mönchengladbach 2:1 iako su gosti poveli već u 3. minuti igre kada je s bijele točke za 1:0 pogodio Kruse. Jedanesterac je skrivio Callsen-Bracker koji je igrao rukom.