907

Premier liga

E. H.
0
akon što je sedam utakmica zaredom redovito dobivao Aston Villu, Manchester Unitedu stao je niz u Birminghamu remiziravši 1:1 u 17. kolu Premier lige. Aston Villa je uspjela zaustaviti sjajan pobjedničkih niz crvenih vragova od šest utakmica, a učinila je to iako je igrala s igračem manje od 65. minute. Nakon početnog pritiska Manchester Uniteda, Aston Villa je povela u 18. minuti za eksploziju oduševljenja u Birminghamu, a strijelac je bio Christian Benteke, koji je zabio sa 14 metara s desne strane lijevom nogom u suprotni kut, a De Gea je ostao ukopan na plasirani šut. Manchester United iskoristio pritisak te je u 53. minuti izjednačio na 1:1 nakon ubačaja Younga u sredinu, a najviše je skočio Radamel Falcao, koji je glavom matirao Guzana. Kolumbijcu je ovo prvi gol nakon dva i pol mjeseca.