907

Evropska liga

M. H.
0
Fudbaleri Evertona i u revanšu su rutinski savladali Young Boys na svom terenu, te s ukupnih 7:2 plasirali se u osminu finala Evropske lige. Na "Goodisonu" su večeras prvi poveli gosti, pogotkom Sanogoa u 13. minuti. http://www.dailymotion.com/video/x2i73fg_goal-sanogo-everton-0-1-young-boys-26-02-2015_sport Ipak, do kraja poluvremena Lukaku s dva pogotka i Mirallas s jednim su potpuno preokrenuli rezultat. http://www.dailymotion.com/video/x2i780g_goal-romelu-lukaku-penalty-everton-vs-young-boys-1-1-europa-league-26-02-2015_sport http://www.dailymotion.com/video/x2i77y6_goal-romelu-lukaku-everton-vs-young-boys-2-1-europa-league-26-02-2015_sport http://www.dailymotion.com/video/x2i77vz_goal-kevin-mirallas-everton-vs-young-boys-3-1-europa-league-26-02-2015_sport Naš Muhamed Bešić je priliku u ovom susretu dobio od 61. minute, umjesto McChartyja.