Di Maria najbolji vezni igrač svijeta, Pjanić na 8. mjestu
907

ČITATELJI GOAL.COM

B. T.
0
Član argentinske nogometne reprezentacije i madridskog Reala Angel di Maria proglašen je najboljim veznjakom svijeta u anketi provedenoj na stranici Goal.com. Osmo mjesto pripalo je Miralemu Pjaniću.
Ukupno 23.1 posto svih glasova otišlo je na stranu nogometaša koji je bio službeno proglašen najboljim pojedincem finala Lige prvaka. Yaya Toure, koji je s Manchester Cityjem osvojio englesko prvenstvo, osvojio je 19.9 posto glasova što je bilo dovoljno za drugo mjesto ispred Luke Modrića sa 11.1 posto glasova čitatelja stranice. Naš Miralem Pjanić osvojio je 4% glasova i tako zauzeo osmo mjesto u konkurenciji dvanaest nogometaša. Iza njega su ostali Koke, Steven Gerrard, Phillip Lahm i James Rodriguez.