Crne mačke utišale Etihad: Manchester City se večeras oprostio...
Crne mačke utišale Etihad: Manchester City se večeras oprostio od titule?

Premier liga

L. P.
0
Večeras su odigrane dvije utakmice Premier lige Engleske u obje su postignuti iznenađujući rezultati. Everton je na Goodisonu poražen od Crystal Palacea 3:2, dok je City na Etihadu remizirao (2:2) sa Sunderlandom. Manchester City je poveo već na samom početku susreta. Alvaro Negredo je uposlio Brazilca Fernandinha, koji je načeo mrežu Sunderlanda već u drugoj minuti utakmice. Edin Džeko u igru je ušao u drugom poluvremenu, a menadžer Manchester Citya Manuel Pellegrini odlučio je u ovom susretu priliku od prve minute dati Sergiu Agueru i Alvaru Negredu, koji su bili dosta loši. U 73. minuti Sunderland je izjednačio preko Connora Wickhama, a Etihad je zanijemio. Samo deset minuta kasnije, Wickham je sjajno pogodio mrežu iza Joea Harta za vodstvo Sunderlanda! City je izjednačio na 2:2 golom Samira Nasrija, nakon katastrofalne reakcije golmana Sunderlanda Vite Mannonea. Manchester City 1-0 Sunderland (Goal Fernandinho) by FootyGoals.net Dobyshev Connor Wickham goal manchester city 1-1 sunderland epl 16.4.14 by sangama Crystal Palace je priredio iznenađenje, kada je večeras sa 3:2 slavio na Goodison Parku kod ekipe Evertona. Jason Puncheon doveo je goste u prednost, a na 2:0 povisio je Scott Dann. Tračak nade Karamelama je donio Steven Naismith, ali je pobjedu gostiju ovjerio Cameron Jerome. Do kraja susreta Everton je postigao još jedan gol, a strijelac je bio Kevin Mirallas. Everton Vs Crystal Palace 0-1 Jason Puncheon Goal - 16/04/2014 by SkyNews Scott Dann goal everton 0-2 crystal palace epl 16.4.14 by sangama Steven Naismith goal everton 1-2 crystal palace epl 16.4.14 by sangama Cameron Jerome goal everton 1-3 crystal palace epl 16.4.14 by sangama