907

PRIMERA

L. N.
0
Nakon tri meča bez pobjede, fudbaleri madridskog Atletica večeras su ubjedljivo savladali Athletic Bilbao sa 4:1 na San Mamesu. Do slavlja ih je nosio Antoine Griezmann, strijelac tri pogotka za Jorgandžije na večerašnjoj utakmici. Interesantno, Atletico je postigao sva četiri gola u drugom poluvremenu. Baskijci su vodili nakon prvog poluvremena golom Mikela Rica, ali je Griezmann poništio prednost već početkom nastavka. Raul Garcia realizirao je jedanaesterac u 53. minuti, da bi sjajni Francuz pogađao mrežu Iraizoza u 73. i 81. minuti. http://www.dailymotion.com/video/x2d2ck6_all-goals-athletic-club-1-4-atletico-de-madrid-21-12-2014_sport Atletico je ostao na trećoj poziciji sa četiri boda manje od vodećeg Reala, dok je Bilbao skliznuo na 11. mjesto sa 19 bodova.