Ancelotti: Morali smo ranije da riješimo utakmicu
907

Nezadovoljan igrom

S. T.
0
'Kraljevski klub' nije blistao na gostovanju Ludogorecu u Bugarskoj, ali je uspio da načini preokret i pobjedi, te nakon dva kola ima maksimalan učinak. Carlo Ancelotti je nakon meča istakao da je rezultat ono što se pamti. „Pokazali smo želju za pobjedom, ali smo morali ranije da riješimo utakmicu. Ludogorec je bio veoma opasan u kontarnapadima. Čekali su naše greške, vrlo lako je moglo da se desi da budemo kažnjeni.“ rekao je italijanski stručnjak. Ancelottijeva izmjena je riješila pitanje pobjednika, uveo je Benzemu umjesto Chicharita 20-ak minuta prije kraja pri rezultatu 1:1, a Francuzu je trebalo svega 10 minuta na terenu da postigne pobjedonosni gol. Real u trećem kolu grupne faze Lige prvaka gostuje Liverpoolu na 'Anfield Roudu' 22. oktobra.