Beckenbauer: Posjed lopte ne znači apsolutno ništa
907

Nezadovoljan

M. H.
0
Počasni predsjednik minhenskog Bayerna Franz Beckenbauer bio je izuzetno kritičan prema igri bavarskog kluba nakon prve utakmice polufinala Lige prvaka i poraza kod Real Madrida.
Bayern je kontrolirao posjed lopte, imao više udaraca i kornera, ali je u konačnici poražen s minimalnih 1-0 zahvaljujući pogotku Karima Benzeme u 19. minuti prvog poluvremena. Trener Bayerna Pep Guardiola je pohvalio svoju momčad za vrlo dobar nastup, ali istog mišljenja nije bio Beckenbauer koji je ovako vidio utakmicu. - Posjed lopte ne znači apsolutno ništa ukoliko protivnik stvori priliku, zabije i pobjedi. Možemo biti sretni da je Real zabio samo jedan pogodak! Podsjetimo, još je ranije tokom sezone Beckenbauer iznenadio izjavom da je Bayern počeo igrati dosadno poput Barcelone i da ga zbog toga niko više ne želi gledati.