Nevjerovatno: Zabio pogodak, pa nokautirao gostujućeg trenera
907

Jamie Hamill

M. G.
0
Jamie Hamill (27), igrač škotskog Heart of Midlothiana, postao je priča dana nakon što je u pet minuta zabio penal za svoju momčad, nokautirao trenera i dobio crveni karton. Jamie Hamil bio je priča dana u škotskom Premiershipu. Heart of Midlothian je slavio 2-0 protiv Ross Countyja, a Hamill je zabio i "pocrvenio" i to sve u pet minuta ludila na terenu. Škotski igrač u 65. minuti utakmice realizirao je penal za domaću ekipu. U svom trku prema navijačima "zakačio" se s jednim igračem gostiju, a na put mu je stao i trener Ross Countyja. Hamill nije imao milosti. Žestoko ga je udario i nakon pet minuta pomutnje na terenu morao je u svlačionicu. Nije to pomoglo gostima koji su primili još jedan gol, u petoj minuti sudijske nadoknade. Hamill, strijelac pet golova ove sezone za Heart, vjerojatno će dobiti nekoliko utakmica kazne.