Sjećate li se ovog trilera? Salihović i Ibišević među glavnim glumcima

BUNDESLIGA

B. T.
0
27. septembar 2008. Weser stadion u Bremenu je poprište nezaboravne utakmice između domaćina Werdera i gostujućeg Hoffenheima. Domaćini su poveli sa 4-1 u 30. minuti, a poluvrijeme je završeno rezultatom 4-2. Gosti su se potpuno vratili u 71. minuti golom Comppera, ali Mesut Ozil u 81. postavlja spektakularnih 5-4 za Werder. Zapaženu ulogu su imali i naši Sejad Salihović i Vedad Ibišević. Sejo je u 36. prekrasnim slobodnjakom zatresao mrežu Wiesea, dok je Vedo u 62. realizirao penal. Inače, dvije ekipe se sastaju ovog vikenda u sklopu 31. kola Bundeslige.
Werder: Wiese, Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch (Pasanen), Frings, Hunt (Prodl), Ozil, Diego, Pizarro, Rosenberg (Vranješ) Hoffenheim: Ozcan, Beck, Nilsson, Compper, Ibertsberger, Teber (Weis), Luiz Gustavo, Salihović, Obasi, Ba, Ibišević