907

Eurocup

T. H.
0
Pravi debakl doživio je hrvatski stručnjak Aleksandar Petrović na klupi Lietuvos Rytasa u 3. kolu drugog kruga Eurocupa. Zaragoza je na svome parketu u sklopu skupine P slavila s 94-60... Španjolski je klub dominirao praktički od prve minute, završio je prvu četvrtinu s prednošću 27-15 i nije dao Petrovićevoj momčadi ni najmanju šansu. Najbolji je kod pobjednika s 23 koša, te po pet skokova i asistencija bio Michael Roll, a naš je Damjan Rudež za 25 minuta igre ubacio 11 koševa (dvice 1-2, trice 3-5), uhvatio jednu loptu i dvaput asistirao. U slaboj gostujućoj momčadi jedina je svjetla točka bio Juan Palacios sa 17 koševa, šest skokova i četiri asistencije. I Zaragoza i Rytas nakon tri kola imaju omjer 1-2, a u srijedu u ovoj skupini u Zagrebu igraju Cedevita i Beşiktaş. Spomenimo i da je u skupini O Valencia, koju trenira naš Velimir Perasović, pred svojim navijačima deklasirala Zielonu Goru s 90-53. Valencia sada na kontu ima dvije pobjede i jedan poraz.