KAKAV ŠOK ZA DENVER I JOKIĆA! MINESOTA IH RAZBILA: Jedan igrač...
907
KAKAV ŠOK ZA DENVER I JOKIĆA! MINESOTA IH RAZBILA: Jedan igrač im ubacio 43 poena - nisu znali šta ih je snašlo!

0

Denver je porazom počeo polufinalnu seriju NBA lige! Minesota je napravila brejk u Koloradu i slavila sa 106:99.

Nikola Jokić ubacio je 32 poena uz 8 skokova i 9 asistencija, ali... Imao je srpski as i dosta grešaka! Izgubio je čak sedam lopti, a trojke je šutirao 9-2. Na sve to Gober je preko njega ubacio četiri poena pri egal rezultatu četiri minuta prije kraja meča.

A, kada na sve to dodamo i činjenicu da Mareja "nije bilo" u prvom poluvremenu - 0 poena, postaje jasno zašto su gosti slavili pobjedu. U trećoj četvrtini se probudio Džamal, ali kasnije kada se lomio meč bio je neprimjetan.

Minesota je imala nevjerovatnog Edvardsa koji je ubacio 43 poena - uživanje je bilo gledati kako igra ovaj 23-godišnji bek. Denver nije imao baš nikakvo rješenje kako da zaustavi najboljeg igrača rivala.

U posljednjem kvartalu čudesno je igrao i Rid koji je za četiri minuta ubacio čak 14 poena. Nagetsi ni na to nisu imali odgovor.

Drugi meč polufinalne serije "zapada" igra se u Koloradu u noći između ponedjeljka i utorka od 04 časa.