907

SP u Kataru

Sport.ba
0
KRAJ UTAKMICE 46. BiH će po svemu sudeći zabilježiti novi poraz na SP u Kataru 44. Loše drugo poluvrijeme Zmajeva 31. Počelo je drugo poluvrijeme KRAJ PRVOG POLUVREMENA 28. Terzić smanjuje zaostatak na minus tri 27. Zmajevi ne igraju dobro i to se odmah odražava na rezultatu 25. Povreda Vranješa nakon duela sa protivničkim igračem 23. Marković zove time-out, Bjelorusija vodi tri razlike 20. Bjelorusija vodi gol razlike 5. minut - Vodimo već trećim golom Dejana Malinovića s 5:4 1. minut - 1:0 - odbranili smo dva napada Bjelorusa, a Vranješ u kontri poentira Rukometaši BiH danas će od 15.00 sati odmjeriti snage sa Bjelorusijom u okviru polufinala "President kupa", a u borbi za plasman od 17. do 20. pozicija na Svjetskom prvenstvu. Sretno Zmajevi!