907

SP Katar 2015

Sport.ba
0
KRAJ UTAKMICE: BiH - Austrija 21:23 57. 18:22 - Sjajan prodor Karačića, ali vremena je sve manje. 56. 16:22 - Crveni karton za Vranješa. 53. 16:21 - Dva igrača manje za BiH, Zmajevi pred porazom 50. 15:20 - Austrija mnogo bolja u drugom poluvremenu, bježe nam pet golova. 46. 14:18 - Velika kriza u napadu, Austrija na plus 4. 43. - 14:16 - Zmajevi nikako da prorade u napadu, Austrija ide na tri gola prednosti. 40. 14:15 - Deseta odbrana austrijskog golmana Marinovića, Austrija vodi. 34. 13:13 - Burić brani, Zmajevi imaju napad za novo vodstvo. 31. 12:11 - Počelo je drugo poluvrijeme KRAJ PRVOG POLUVREMENA: ZMAJEVI VODE SA 12:11 25. 11:9 - Sjajni Nikola Prce pogađa, Zmajevi na plus 2! 24. 10:9 - BiH vodi, ali sa igračem manje, isključen Malinović. 18. 6:5 Malinović sa sedam metara dovodi BiH u prvo vodstvo  13. 4:5 - BiH sa igračem manje, isključen Karačić. 10. 3:3 - Sjajan prodor Vranješa, rezultat izjednačen. 8. 2:3 - Sjajni golman BiH zaustavlja Austrijance dva napada zaredom. 6. 1:2 - Nervozan početak Zmajeva u napadu, Austrija na gola prednosti. 2. 0:1 - Prvi gol na utakmici, Austrija vodi golom Santosa. 1. 0:0 - Počela je utakmica, sretno Zmajevi! Poštovani posjetioci portala Sport.ba, dobrodošli na Live tekstualni prenos utakmice 2. kola rukometnog Svjetskog prvenstva koje se održava u Kataru. Rukometni Zmajevi danas će odmjeriti snage sa selekcijom Austrije u borbi za prolazak u drugi krug takmičenja.