907

SP u Kataru za rukometaše

Sport.ba
0
60. - 30: 25 (kraj) Veliki trijumf Zmajeva. 59. - 29:24 - Gol Toromanovića, slavit ćemo na startu SP-a. Sjajno. 55. - 28:23 - Nikola Prce, idemo po pobjedu. Burić sjajno brani, imamo igrača manje. 50. - 25:20 - Ovčinaaaaaaa gol, imamo pet golova prednosti. 46. - 23:20 - Karačić nas vodi na plus tri, time-out Iranci zatražili. 38. - 18:16 - Drugi gol Ovčine, 6:0 serija naših u nastavku. 35. - 17:16 - Vodimo golom Vražalića. 34. - 16:16 - Vranješšš 4:0 serija naših...idemoooo 31. - 13:16 - Počelo je drugo poluvrijeme, Čelica je pogodio. 30. - 12:16 (poluvrijeme) - Loša igra Zmajeva u posljednjih 15 minuta prvog poluvremena. Gubili smo dosta lopti, odbrana dosta loša i to je razlog od četiri pogotka zaostatka. 28. - 12:14 - Selektor Irana zatražio time-out, želi s prednošću otići na odmor. 25. - 10:13 - Loše vijesti, gubimo tri razlike, a imamo i igrača manje. 20. - 7:9 - Naši imaju minus 2, selektor Marković je zatražio time-out. 15. - 7:7 - Faruk Vražalić postiže drugi gol na meču, izjednačili smo. 10. - 6:6 - Čelica postiže drugi gol na meču. Odbrana još ne funkcioniše kako smo očekivali, Burić još bez intervencije. Grahovac je sada na golu. 5. - 4:3 - prvo vodstvo za naše, gol Vladimira Vranješa iz sjajne kontre. 2. - 1:1 - Duško Čelica - prvi gol za BiH u historiji na SP-u. 1. - Iranci su krenuli prvi s centra. Rukometna reprezentacija BiH od 13.00 sati počinje historijski duel na svjetskim prvenstvima. Protivnik je Iran, kojem je to također prva utakmica na svjetskim smotrama. Sretno Zmajevi! https://www.youtube.com/watch?v=R_5pg82yZ30