907

Primera

E. H.
0
Elche i Villarreal odigrali su 2:2 u 17. kolu La Lige. Puno zadovoljniji može biti domaćin jer je uzeo bod, a imao je dva gola zaostatka. Povela je žuta podmornica u 12. minuti preko Vietta, bio mu je to osmi pogodak sezone i peti je na ljestvici strijelaca. Samo pet minuta kasnije pogodio je Uche. No do 35. minute već je sve bilo izjednačeno, precizni su bili Jonathas i Romero Rodriguez. Utakmica je bila sjajna, bilo je još mnogo prilika na obje strane, ali mreže su mirovale. Elche za pobjedu ne zna više od dva mjeseca, ali barem su prekinuli niz od četiri poraza. S druge strane, stao je Villarrealov od pet slavlja zaredom. Na ljestvici je Villarreal na 6. mjestu, a Elche je i dalje zadnji.