Poraz Denvera, odlični Nurkić ubacio 10 koševa
907

NBA:

K. D.
0
Denver je u svojoj dvorani sinoć dočekao ekipu Clevelanda i nadali su se kako bi upravo u tom susretu mogli prelomiti svoj pobjednički niz, ali to im nije pošlo za rukom. Poraženi su rezultatom 101 : 110. Jusuf Nurkic Katastrofalno su otvorili utakmicu, a poslije izgubljene dionice s rezultatom 38:20 teško je bilo igrati u nastavku. Denver je popravio ukupan omjer te se približio gostima, ali do pobjede u ovoj utakmici nisu mogli. Lebron James je bio najbolji kod gostiju, a za 40 minuta na parketu upisao je 22 koša uz šut 8-18. Kod Denvera najbolje je odigrao Randy Foye – igrač s klupe – koji je za 32 minute ubacio 28 koševa. Odličnu partiju odigrao je Jusuf Nurkić - on je za 17 minuta na parketu ubacio 10 koševa i imao 4 skoka, a ukupna statistika (+/-) mu je bila +10.