Remi Verone i Lazija: Lulić pogodio za vrijedan bod...
Remi Verone i Lazija: Lulić pogodio za vrijedan bod

Serie A

Remi Verone i Lazija: Lulić pogodio za vrijedan bod "nebeskoplavih"

S. T.
0
Deveto kolo italijanske Serije A kompletirano je utakmicom u Veroni, gde je trećeplasirani Lazio osvojio bod i tako prekinuo pobjedonosni niz iz prethodnih kola. Ekipa Verone uspjela je večeras da pred svojim navijačima prekine seriju od dva vezana poraza, ali i seriju Lazija od četiri uzastopne pobhede, pa se može reći da domaćin ima razloga za zadovoljstvo posle večerašnjih 1-1. Bio je to poslhednji meč devetog kola Serije A, a večerašnjim bodom Lazio se popeo na treće mhesto, koje sada deli sa Milanom, Sampdorijom i Udineseom. Poveli su gosti u finišu prvog poluvremena, kada je nakon akcije po desnoj strani, Lulić bio najsnalažljiviji pred golom domaćih i sa nekih pet metara poslao loptu u mrežu - 0:1. Tom prednošću Rimljana se otišlo na odmor, da bi u 68. minutu Kavanda skrivio penal za domaće, zaradio crveni karton, a sa bijele tačke bio je precizan Luka Toni, koji je postavio konačnih 1-1.