21. 10. 2014 - 10:49
Teletović postigao devet poena uz jedanaest skokova
907

27 minuta proveo na parketu

K. D.
0
Bh. košarkaški reprezentativac Mirza Teletović, koji igra za Brooklyn Nets, postigao je devet poena za nešto više od 27 minuta provedenih na parketu. Upisao je tri ofanzivna i osam defanzivnih skokova. Brooklyn Netsi ostvarili su pobjedu u pripremnoj utakmici za novu sezonu NBA lige Brooklyn Netsi savladavši Philadelphiju rezultatom 99:88. Prva četvrtina pripala je Netsima, koji su ubacili 30 poena, pet više od Philadelphije. Bolji su bili i u drugoj četvrtini gdje su postigli 19 poena dok je Philadelphija postigla 17. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 49:42 u korist Netsa. Philadelphia je preokrenula rezultat u svoju korist u trećoj četvrtini sa ubačenih 25 poena, dok su Netsi postigli 19 poena. Na kraju treće četvrtine je bilo 68:67 za Philadelphiju. U posljednjoj četvrtini, na kraju utakmice, Netsi su "dodali gas" i na kraju slavili sa 11 poena razlike rezultatom 99:88.